Главная » Страница "Боже чудо у нашій родині"

Боже чудо у нашій родині

Як будь-яка родина ми мріяли про діток! І ніколи не думали, що зіткнемося з такою проблемою як безпліддя. Після першого року сімейного життя ми з чоловіком перевірились разом і йому поставили зловісний діагноз. Ніколи не забуду той день, коли він, після обстеження, зайшов до мене на кухню і показав довідку від лікаря, де було написано: «абсолютне безпліддя». Ця фраза була підкреслена два рази і закінчувалася трьома знаками оклику.

Такий удар було дуже важко пережити, тому що наше сімейне життя тільки тільки починалося. Я не могла повірити до кінця, що це відбувається саме зі мною. Вирішили не здаватися і перевіритися знову в кращій, більш дорогий клініці м. Києва. Діагноз знову підтвердився. Після цього надії майже не залишилося. Залишилася тільки віра в Спасителя Ісуса Христа.

 

Відвідуючи сільську церкву, ми попросили пастора, щоб він молився про цю нашу особисту потребу. Також ми попросили молитися за нас й інших віруючих. Чоловік більший оптиміст ніж я, і він вірив, що все буде добре. У мене були жахливі депресії, і я навіть шкодую, що в той момент повірила лікарям більше, ніж Богу.

 

Через рік, після всіх цих подій ми вирішили взяти піст перед Богом. Піст – це особливий стан, коли ми упокорюємо свою душу в молитві перед Всевишнім, і повністю довіряємо свою потребу Йому. Постили три дні. Їсти зовсім не хтілося.

 

Через кілька тижнів після посту мій тест на вагітність … підтвердився! Я не могла у це повірити, руки тремтіли, сльози текли. Господь Ісус почув нас: я стану мамою! Пам’ятаю, як подзвонила чоловікові – він навіть на радощах проїхав зупинку. Загалом те, що лікарі сказали нам «ні», не означало що це було «ні» від Бога. Для Нього адже немає нічого неможливого! На три роки нашого сімейного життя Він подарував нам Аню. А через 5 років і Єгорку!

Історія нашого життя підтверджує реальність Бога у наш час. Він не залишить кожного, хто закликає Його на допомогу. «А Ісус позирнув і сказав їм: Неможливе це людям, та можливе все Богові!» (Біблія, Матвія 19:26)

 

Напишіть нам, якщо ви пережили подібні чуда, або якщо ви потребуєте християнської молитовної підтримки. Просто погляньте на ці чудові Божі благословення:

 

Awesome Flickr Gallery Error - 307 Temporary Redirect

307 Temporary Redirect


CloudFront


 

А ваш комментар?

7106
Про авторів
Усі фото власні. З питань використання обов'язково пишіть на info аt salaty.com.ua. Цінуйте сімейний труд. Дякуємо:)

78 / 1.037 / 18.68mb

Наші кулинари

admin

книга рецептів (154)
Був на сайті 14.04.14
У команді з 03.11.11

Anna

книга рецептів (0)
Був на сайті
У команді з 09.04.12

ivan-nester

книга рецептів (0)
Був на сайті
У команді з 04.02.12
Рецепти | Про авторів | Додати | Контакти |  Ескіз
Кулинарные темы