Главная » Страница "Про авторів"

Про авторів

Це я:)Привіт всім, мене звати Таня, я живу неподалік від Києва. Я дуже рада бачити вас на нашому сайті – співтоваристві любителів салатів і салатиків!

 

Цей сайт ми почали з чоловіком у вересні 2011-го. Він веб-дизайнер і в цьому сайті дивно співпали наші спільні бажання: я готую, імпровізую і потім записую рецепти у свій зошит, а Сергій допомагає мені викласти їх на сайт. Діти теж в захваті з нашого хобі, адже ми завжди їмо разом те, що приготували:)

 

Особливість сайту salaty.com.ua в тому, що по-перше він мабуть єдиний (тому й найперший:) салатний сайт українською мовою, а по друге – рецепти перевірені нами в сімейному кухні. Описи до них також наші, авторські. Також і фотографії до цих рецептах – теж наші, унікальні.

 

У нас двоє чудових діток: Анечка і Єгор. У нашому житті дітки – велике Боже чудо, бо медики двічі підтверджували, що у нас не може бути дітей. Живий Бог і Він чує молитви!

 

 

Запрошуємо вас не тільки випробувати усі рецепти сайту, але також і розміщувати свої рецепти і коментувати – все це просто, і ця можливість є для кожного після простої реєстрації.

Якщо є питання чи побажання – пишіть нам: info аt salaty.com.ua

 

 


 

А ваш комментар?

6869
ФоторецептиБоже чудо у нашій родині
Усі фото власні. З питань використання обов'язково пишіть на info аt salaty.com.ua. Цінуйте сімейний труд. Дякуємо:)

72 / 0.400 / 18.69mb

Наші кулинари

admin

книга рецептів (154)
Був на сайті 14.04.14
У команді з 03.11.11

Anna

книга рецептів (0)
Був на сайті
У команді з 09.04.12

ivan-nester

книга рецептів (0)
Був на сайті
У команді з 04.02.12
Рецепти | Про авторів | Додати | Контакти |  Ескіз
Кулинарные темы